KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303511
nr 1430 3511
Ejnar R Kragh. Signerad, daterad 49. Olja på duk, 66x84cm, yttermått inklusive ram: 77x94cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:54:07
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.600 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)